POKETY
Kochani, w związku z dużą ilością zamówień czas realizacji może się wydłużyć do 11 dni roboczych, oczywiście zrobimy co w naszej mocy by wysłać Wasze paczki czym prędzej :) X

Reklamacja towaru

Jeśli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zamienić na nowy lub odstąpić od umowy w ciągu dwóch tygodni od daty otrzymania produktu. 

Skopiuj, edytuj i prześlij nam wypełniony formularz reklamacji na adres mailowy: shop@pokety.pl

Możesz skopiować go bezpośrednio w treść maila, nie musi być to osobny dokument w załączniku.

W sprawach reklamacji prosimy korespondować z nami z tego maila, który był podany w danych zamawiającego/klienta, tylko w taki sposób mamy możliwość uwiarygodnić przekazywane informacje.

Dalsze sugestie dotyczące reklamacji (nasz adres, rodzaj wysyłki, sposób zapakowania paczki, dane do umieszczenia w paczce etc.) podamy w odpowiedzi na Twojego maila.

Koszt wysyłki do nas pokrywasz Ty. W przypadku wymiany towaru na inny, kolejną paczkę, która zostanie nadana do Ciebie my wysyłamy na nasz koszt.

PS WAŻNE! pamiętaj, że rzecz, którą zwracasz nie powinna nosić śladów użytkowania. Zadbaj o odpowiednie złożenie rzeczy (nie przyjmujemy koszulek pomiętych i zwiniętych w kulkę) oraz o odpowiednie opakowanie, by nie była narażona na uszkodzenie/zamoknięcie.


Czas realizacji reklamacji jest podobny do czasu realizacji zamówienia i wynosi zazwyczaj 6-9 dni roboczych od momentu otrzymania paczki zawierającej reklamowane produkty.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 Miejscowość, data

Do:

POKETY TEAM Małgorzata Zalewska

ul. Konwaliowa 5, 05-092 Łomianki


Od:

................................... (Imię, nazwisko, nr zamówienia i adres osoby zamawiającej) ...................................


Reklamacja towaru

Niniejszym zawiadamiam, iż zakupiony przeze mnie w dniu …… towar nie spełnia moich oczekiwań. 

Numer zamówienia .................

Wada polega na ………………… 

Z uwagi na powyższe, na podstawie ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny żądam:

  • 1. wymiany towaru na nowy* (art. 561 § 1)
  • 2. nieodpłatną naprawę towaru* (art. 561 § 1)
  • 3. obniżenia ceny towaru. Proszę o zwrot nadpłaty na konto …………../przekazem pocztowym na mój adres............................ (art. 560 § 1)
  • 4. odstępuję od umowy i proszę o zwrot ceny towaru na konto ………….* (art. 560 § 1)

Z poważaniem,

 

 

 

*niepotrzebne skreślić